3D TISK

České Budějovice

3D TISK

Specializujeme se na zakázkový 3D tisk a prototypování, které jsou nepostradatelnými nástroji pro rozvoj vašeho podnikání a pro inovaci produktů. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti vytváření modelů, od návrhu a konstrukce až po finální tisk. Jsme připraveni pomoci s realizací vašich nápadů a projektů, a to jak pro soukromé, tak i pro průmyslové účely.

Naše studio disponuje několika 3D tiskárnami různých typů. Jsme tak schopni tisknout jak z plastu (ABS, PLA, PET-G atd.) tak z resinu v ultradetailech.

Naše služby jsou vhodné pro různé obory, jako jsou automobilový průmysl, strojírenství, architektura, design, medicína a mnoho dalších. Ať už potřebujete vytvořit funkční prototyp, náhradní díl nebo umělecký objekt, jsme připraveni poskytnout kvalitní a profesionální služby.

Díky 3D tisku může Vaše firma levně a rychle prototypovat své výrobky, tisknout a navrhovat můžeme i doplňky a funkční prvky do domácností a kanceláří a to včetně dekorací a hraček.

Spolupracujeme s modelářskými firmami pro které projektujeme modely i pro jiný typ výroby než je 3D tisk. Např. exponáty do muzeí, výstav apod.

Modelářům nabízíme výrobu částí modelů, součástek a dílů na míru.